מפה טופוגרפית מצבית

השלב הראשון כשמתחילים לבנות בית ומתחילים בתהליך קבלת היתר בנייה – מזמינים  מפה טופוגרפית מצבית.

המפה הטופוגרפית מוגשת בקנה מידה מסוים וכזה אשר מאפשר להשוות אותה למציאות ובצורה שתכיל כמה שיותר פרטים כגון גבהים, נקודות גובה, מצב קיים בשטח, כבישים, שוחות ביוב, עצים וכדומה.

לפני שהאדריכל מתכנן את הבית או התוספת לבית ואפילו לצורך הוספת ממ"ד או פרגולה יש צורך בהזמנת המפה הטופוגרפית נעשית בשלב ראשון  ממודד מוסמך כדי שהאדריכל ידע איך לתכנן את הבית במהלך הבניה.

המפה הטופוגרפית חייבת להתבצע ולהיות חתומה על ידי מודד מוסמך על מנת שתהיה מאושרת בוועדה המקומית ותאפשר לך להתחיל את תהליך הבניה או השינויים הרצויים בדרך הבטוחה ביותר

סימון קווי בנין:

לאחר קבלת היתר בניה מזמינים מהמודד המוסמך את סימון גבולות המגרש, סימון מיקום הבית בתוך המגרש וסימון גובה 00. בשלב זה המודד מסמן את השטח בו יבנה הבית לפי התכנון ולפי תכנית התב"ע והיתר הבניה. סימון קווי הבינין נועד להגדיר את קווי הבניה מגבולות החלקה.

בדיקת קומת מסד:

לאחר יציקת היסודות מזמינים את המודד לבדוק ולאשר כי היסודות תואמים  להיתר הבניה – שלב  זה חשוב ביותר כדי למנוע ככל האפשר טעויות בבניה שלא לפי תוכנית ההיתר

מדידה לטופס 4:

טופס 4 – הוא אישור הרשות המקומית, או מועצה מקומית לחיבור מים וחשמל לבית שבנייתו הסתיימה.

לאחר  סיום הבניה והפיתוח  מתבצעת מדידה נוספת כגון גדרות, חניה, וכו'  בצירוף איושר מודד מוסמך כי המבנה נבנה לפי היתר הבניה וזה מוגש עם סיום הבניה למהנדס הרשות המקומית.

לפרטים נוספים חייגו: 077-6707358.

או צרו עימנו קשר בטופס הצור קשר.